LDU5660S350
MFR.Part #
LDU5660S350
JLCPCB Part #
C17563324
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~56V 350mA 40kHz~1MHz 9V~60V PWM Short Circuit Protection DIP-23 LED Drivers ROHS