LDU5660S300
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
LDU5660S300
JLCPCB Part #
C17566790
Package
DIP-23
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~56V 300mA 40kHz~1MHz 9V~60V PWM Short Circuit Protection DIP-23 LED Drivers ROHS