LDU2430S700
MFR.Part #
LDU2430S700
JLCPCB Part #
C17618692
Package
DIP-16
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~28V 50kHz~330kHz 700mA 7V~30V Analog、PWM Short Circuit Protection DIP-16 LED Drivers ROHS