LDU2430S600
MFR.Part #
LDU2430S600
JLCPCB Part #
C17534594
Package
DIP-16
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~28V 600mA 7V~30V Analog、PWM Buck Short Circuit Protection DIP-16 LED Drivers ROHS