LDU2030S700
MFR.Part #
LDU2030S700
JLCPCB Part #
C17555678
Description
-40℃~+70℃ 1 2V~28V 700mA 70kHz~450kHz 7V~30V Analog、PWM Short Circuit Protection DIP-4 LED Drivers ROHS