LDU2030S600
MFR.Part #
LDU2030S600
JLCPCB Part #
C17446416
Description
-40℃~+70℃ 1 2V~28V 600mA 7V~30V Analog、PWM Buck Short-Circuit Protection DIP-4 LED Drivers ROHS