LDU1416S700
MFR.Part #
LDU1416S700
JLCPCB Part #
C17509827
Package
DIP-5
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~14V 700mA 7V~16V Analog、PWM Buck Short Circuit Protection DIP-5 LED Drivers ROHS