LDU1416S600
MFR.Part #
LDU1416S600
JLCPCB Part #
C17394011
Package
DIP-5
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~14V 600mA 7V~16V Analog、PWM Buck Short-Circuit Protection DIP-5 LED Drivers ROHS