LDU0516S300
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
LDU0516S300
JLCPCB Part #
C17552479
Package
DIP-5
Description
-40℃~+85℃ 1 2V~14V 300mA 7V~16V Analog、PWM Buck Short Circuit Protection DIP-5 LED Drivers ROHS