JWE0648S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JWE0648S15
JLCPCB Part #
C5775007
Package
DIP-16
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 400mA 6W 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP-16 Isolated Power Modules ROHS