JTR1024S24
MFR.Part #
JTR1024S24
JLCPCB Part #
C6071284
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
1 1.5kV 24V 9V~36V DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS