JTR1024S12
MFR.Part #
JTR1024S12
JLCPCB Part #
C6281628
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 833mA 87% 9V~36V DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS