JTR1024D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTR1024D12
JLCPCB Part #
C6071280
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
1.5kV 10W 12V 2 416mA 87% 9V~36V DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS