JTK2048S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTK2048S12
JLCPCB Part #
C7291883
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.67A 12V 18V~75V 89% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS