JTK2024D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTK2024D15
JLCPCB Part #
C6281580
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 15V 2 20W 667mA 89% 9V~36V Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS