JTF1248S12
MFR.Part #
JTF1248S12
JLCPCB Part #
C5660511
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 12V 12W 18V~75V 1A 90% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS