JTF1048D12
MFR.Part #
JTF1048D12
JLCPCB Part #
C5660500
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 10W 12V 18V~75V 2 417mA 88% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS