JTE0648D15
MFR.Part #
JTE0648D15
JLCPCB Part #
C6212691
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 15V 18V~75V 2 200mA 6W 84% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS