JTE0348S24-H
MFR.Part #
JTE0348S24-H
JLCPCB Part #
C5660481
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 125mA 18V~75V 24V 3W 3kV 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS