JTE0348S15
MFR.Part #
JTE0348S15
JLCPCB Part #
C6071110
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 200mA 3W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS