JTE0324S24-H
MFR.Part #
JTE0324S24-H
JLCPCB Part #
C5744142
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 125mA 24V 3W 3kV 82% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS