JTE0324S15-H
MFR.Part #
JTE0324S15-H
JLCPCB Part #
C6071106
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 200mA 3W 3kV 82% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS