JTE0324S15
MFR.Part #
JTE0324S15
JLCPCB Part #
C6281562
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 3W 82% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS