JTE0324D15
Extended
MFR.Part #
JTE0324D15
JLCPCB Part #
C6972614
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 100mA 15V 2 3W 81% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS