JTD2048S15
MFR.Part #
JTD2048S15
JLCPCB Part #
C7291855
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 18V~75V 20W 3kV 91% DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS