JTD2048D15
MFR.Part #
JTD2048D15
JLCPCB Part #
C5744138
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
15V 18V~75V 2 20W 3kV 665mA 90.5% DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS