JTD2048D12
MFR.Part #
JTD2048D12
JLCPCB Part #
C7212709
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
12V 18V~75V 2 20W 3kV 835mA 90% DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS