JTD1548S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTD1548S15
JLCPCB Part #
C6071093
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 15V 15W 18V~75V 1A 3kV 86% DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS