JTC0448D15
MFR.Part #
JTC0448D15
JLCPCB Part #
C7291850
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 134mA 15V 18V~72V 2 4W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS