JTB0548D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTB0548D15
JLCPCB Part #
C5744118
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 15V 18V~72V 190mA 2 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS