JTB0348D15
MFR.Part #
JTB0348D15
JLCPCB Part #
C6071081
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 100mA 15V 18V~72V 2 3W 70% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS