JTB0348D12
MFR.Part #
JTB0348D12
JLCPCB Part #
C6071078
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 125mA 12V 18V~72V 2 3W 72% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS