JTB0324S15
MFR.Part #
JTB0324S15
JLCPCB Part #
C5660417
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 3W 76% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS