JTB0324D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTB0324D12
JLCPCB Part #
C6212653
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 125mA 12V 2 3W 72% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS