JSE0824S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JSE0824S15
JLCPCB Part #
C5744024
Package
DIP,23.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~36V 535mA 85% 8W Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,23.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS