JSE0824S12
MFR.Part #
JSE0824S12
JLCPCB Part #
C5744022
Package
DIP,23.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~36V 665mA 85% 8W Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,23.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS