JSE0824D15
MFR.Part #
JSE0824D15
JLCPCB Part #
C6070885
Package
DIP,23.9x13.7mm
Description
1.5kV 15V 18V~36V 2 265mA 86% 8W Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,23.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS