JMR0312D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JMR0312D15
JLCPCB Part #
C5659973
Package
DIP,24.4x14.7mm
Description
117mA 15V 2 3.5W 4.5V~18V 5kV 82% DIP,24.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS