JHM1024S15
MFR.Part #
JHM1024S15
JLCPCB Part #
C5774387
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10W 15V 18V~36V 4kV 666mA 89% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS