JHM1012S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JHM1012S12
JLCPCB Part #
C5659702
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10W 12V 4kV 833mA 88% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS