JHM0612S12
MFR.Part #
JHM0612S12
JLCPCB Part #
C5659693
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10V~17V 12V 3kV 500mA 6W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS