JHM0612D15
MFR.Part #
JHM0612D15
JLCPCB Part #
C5659685
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10V~17V 15V 2 200mA 3kV 6W 84% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS