JHL0312D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JHL0312D15
JLCPCB Part #
C7212443
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
100mA 10V~17V 15V 2 80% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS