JCM3024S12
Extended
MFR.Part #
JCM3024S12
JLCPCB Part #
C6973015
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 12V 18V~36V 2.5A 91% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS