JCM3024D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCM3024D12
JLCPCB Part #
C5744834
Package
DIP-6
Description
1.25A 1.6kV 12V 18V~36V 2 30W 91% Short Circuit Protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP-6 Isolated Power Modules ROHS