JCJ1048S12
Extended
MFR.Part #
JCJ1048S12
JLCPCB Part #
C7212390
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 36V~75V 833mA 87% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS