JCJ1048D15
Extended
MFR.Part #
JCJ1048D15
JLCPCB Part #
C5659472
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 36V~75V 87% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS