JCJ0812S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCJ0812S12
JLCPCB Part #
C7212383
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 665mA 85% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS