JCH1024D15
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCH1024D15
JLCPCB Part #
C6578493
Package
DIP-5
Description
-15V -40°C ~ 100°C 1.5 kV 10 W 15V 18V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 333mA,333mA 36V 5-DIP module 62368-1 84% ITE (Commercial) Isolation module OCP,SCP Through hole DIP-5 Power Module/Power Supply ROHS