JCG1548D12
MFR.Part #
JCG1548D12
JLCPCB Part #
C7212374
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
12V 2 36V~75V 625mA 89% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS